Ceļvedis pa Venēcijas Rivjēru

Par reģionu

Venecijas pludmale

Venēcijas Rivjēra ir apburošs Italijas reģions, kas atrodas Adrijas jūras piekrastē, un tiek dēvēts par “Uzlecošās saules krastu”. Tas ir pazīstams ar vairākām burvīgām pilsētiņām ar krāsainiem namiņiem, krāšņām pludmalēm, labām viesnīcām, kurās var uzspēlēt LV-Kazino online, lieliskiem bāriem un restorāniem, kā arī ikgadējo Venēcijas filmu festivālu, kas notiek septembra sākumā.

Lido di Venezia

Venēcijas Lido ir aptuveni 11 km gara un 700 m plata (tās platākajā vietā) sala, kas ir populārākais pludmales kūrorts Venēcijas Rivjērā. Lido ir iespējams pavadīt laiku modernos bāros, lieliskos restorānos un daudzveidīgos kultūras pasākumos, kā arī apskatīt vairākas senas baznīcas un savdabīgas ieliņas ar veikaliem un restorāniem, kas ir pārpildīti pēcpusdienas laikā.

Lido di Venezia ir viss kvalitatīvai atpūtai. Salas viesi un vietējie iedzīvotāji ne tikai izbauda sauli un smilšainās pludmales, bet arī labprāt pavada dienu, spēlējot golfu, pēc kā dodas uz promenādi, lai ieturētu pusdienas brīvā dabā ar skatu uz Venēciju. Sala ir salīdzinoši maza, to var iepazīt, izstaigājot ar kājām vai iznomājot velosipēdu kādā no Lido apkārtnē esošajiem veikaliem.

Bibione

Bibione ir viens no piejūras kūrortiem Venēcijas Rivjērā. Tūristus piesaista dzidrs ūdens un tīras smilšainas pludmales, kur lielākā daļa cilvēku pavada dienas, gozējoties Itālijas saulē. Ērtākai atpūtai ir iespējams iznomāt sauļošanās krēslu un tuvākajās kafejnīcās izbaudīt saldējumu, ar kuru ir slaveni Italijas kūrorti.

Pēcpusdienas pastaigai ir iespējams doties uz smaržīgiem priežu mežiem vai pilsētas galveno artēriju Orsa Maggiore, kur atrodas lielākā daļa kūrorta veikalu, bāru un restorānu.

Lido di Jesolo

Divdesmitā gadsimta sākumā Jesolo bija maza un nenozīmīga sauszemes apmetne, kas atradās blakus garai, smilšainai jūras piekrastei. Kad pludmales atpūta kļuva populāra, šie smilšu kilometri kļuva par izmantojamu resursu.

Mūsdienās Lido di Jesolo ir viena no garākajām pludmalēm Itālijā – iespaidīgie 15 km! Gar pludmali ir garš bruģēts celiņš, kas stiepjas starp smiltīm un daudzajām viesnīcām, no kurām paveras skats uz pludmali. Pilsētas galvenā iela atrodas dažus kvartālus dziļāk uz pilsētas centru. Tur gardēži var iepazīties ar vietējo kultūru Kenedija laukumā, kur atrodas jauks tirgus – lieliska vieta, kur nobaudīt itāļu virtuves ēdienus.

Similar Posts